Equip

Jaume Blancafort

President del Patronat

Esther Badia

Àrea de formació
esther.badia@ffic.eu

Eva Durante

Àrea d'Inspecció Veterinària
eva.durante@ffic.eu

Carme Aledo

Àrea de Serveis
carme.aledo@ffic.eu

Sergi Navarro

Àrea d'Inspecció i Benestar Animal
sergi.navarro@ffic.eu

Joana Salagre

Àrea de Serveis
joana.salagre@ffic.eu

Sergi Aladren

Àrea d'Administració
sergi.aladren@ffic.eu

Judith Valverde

Àrea de Persones
judith.valverde@ffic.eu

Laia Ors

Àrea d'Administració
formaciocontinua@ffic.eu

Susanna Castilla

Àrea d'Administració
fic@ffic.eu

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència de navegació, i oferir continguts i publicitat d'interès. Al continuar amb la navegació entenem que s'accepta la nostra. Política de Cookies